O inwestycji Opis inwestycji Galeria Projekt i architektura Wykończenie willi Instalacje Inwestor Wille i Ceny Typy willi Ceny i powierzchnie Plan osiedla Lokalizacja Galeria Kontakt
Umów się na wizytę na Osiedlu lub Zadzwoń do nas 601 601 601
OSIEDLE WILLA KIEŁPINO
Zlokalizowane jest w najlepszej części prestiżowej dzielnicy Gdańska - Kiełpinie Górnym. Enklawa zawiera 16 domów przy projektowaniu kórych przyjęliśmy założenia: nowoczesna i funkcjonalna architektura, wykończenia wysokiej jakości, duże wygodne działki od 1260 do 1900 m2, powierzchnia użytkowa domu prawie 300 m2, dwa stanowiska w garażu, wygodne tarasy, dobrze zagospodarowana przestrzeń wspólna enklawy.
Strona główna    Opis inwestycji
Opis inwestycji

Willa KiełpinoBliskoBLISKO

Osiedle Willa Kiełpino zlokalizowane jest w najlepszej części prestiżowej dzielnicy Gdańska - Kiełpinie Górnym. To spokojna enklawa, z której łatwo można dojechać do obwodnicy Trójmiasta, korzystając ze zjazdu na ulicę Kartuską niedaleko centrum handlowego Auchan. Na osiedlu nie słychać samochodów, ponieważ jest ono osłonięte innymi domami. Kompleks przylega do malowniczego Lasu Otomińskiego. W pobliżu nie brakuje więc ciekawych tras pieszych i rowerowych.


SolidnieSOLIDNIE

Przy budowie osiedla wykorzystano materiały wykończeniowe i urządzenia techniczne o najwyższej jakości. Starannie wykończona jest także przestrzeń wspólna osiedla. Zastosowane rozwiązania są przemyślane
i ponadczasowe. Solidność wykonania i bardzo wysoki standard wykończenia zapewnia utrzymanie wysokiej wartości nieruchomości w długim okresie czasu.

EnergooszczędnieENERGOOSZCZĘDNIE

Inwestor zadbał o energooszczędną eksploatację zarówno domów, jak i części wspólnych osiedla. System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, okna i drzwi o najwyższych parametrach cieplnych, dobrze ocieplone ściany zewnętrzne i dach gwarantują wysoką efektywność energetyczną domów. Dodatkowo zastosowane rozwiązania w częściach wspólnych osiedla – wysokiej jakości systemy oświetlenia LED oraz monitoringu – pozwalają mieszkańcom cieszyć się komfortowymi warunkami zamieszkania przy niskich kosztach użytkowania.

EstetycznieESTETYCZNIE

Kompozycja całego osiedla, sposób wykończenia domów i oraz jego części wspólnych są doskonałym przykładem porządku, solidności i dbałości o walory estetyczne. Inwestor zadbał o eleganckie ogrodzenia frontów posesji, elewacji i dachów budynków, wykończenie dróg dojazdowych i wewnętrznych płytami granitowymi i kostką granitową, a także o ich dobre oświetlenie.


BezpiecznieBEZPIECZNIE

Inwestor zadbał także o poczucie bezpieczeństwa mieszkańców. Całe osiedle jest ogrodzone i zabezpieczone poprzez systemy monitoringu, domofonowy i alarmowy. Domy chroni dodatkowo najwyższej jakości antywłamaniowa stolarka okienna.

Warto o tym pomyśleć!

Domy czekają na Państwa, gotowe do odbioru. Do wyboru są 4 typy budynków, które różnią się między sobą liczbą kondygnacji, usytuowaniem na działce i położeniem na terenie inwestycji. Zapraszamy do odwiedzin na osiedlu, które jest już w całości wybudowane. Można od zaraz przystąpić do aranżacji i wykończenia wnętrza według własnego pomysłu, by już wkrótce zamieszkać we własnym domu,
bez ponoszenia ryzyka upadłości dewelopera.


RodzinnieRODZINNIE

Tutaj wygodnie zamieszka nawet liczna rodzina. Powierzchnia użytkowa domu to blisko 300 m2. Jest  więc miejsce na duży salon, kilka osobnych sypialni, przestronną kuchnię i jadalnię. Każdy dom ma dwa wygodne stanowiska garażowe, zadbane podjazdy
i wewnętrzne chodniki. Do dyspozycji mieszkańców są także przestronne tarasy z podcieniami. To doskonałe miejsce na rodzinny wypoczynek lub letnie spotkania z przyjaciółmi. Można wspólnie spędzić czas przy kominku wewnętrznym lub zewnętrznym, dzięki przemyślanym projektom poszczególnych domów.


WygodnieWYGODNIE

Nie tylko domy gwarantują wygodne mieszkanie całej rodzinie. Działki o powierzchni od 1.260 m2 do ponad 1.900 m2 umożliwiają aranżację rozległego ogrodu z miejscami na relaks i aktywność fizyczną. Zamieszkamy blisko, ale nie za blisko sąsiada, co zapewnia dużą kameralność.

Inwestor zadbał także o sprawne i wygodne funkcjonowanie całego osiedla. Częściami wspólnymi zajmować się będzie profesjonalny zarządca. Harmonijne i prawidłowe współżycie mieszkańców osiedla powinien zapewnić opracowany już przez inwestora regulamin osiedla.


AktywnieAKTYWNIE

Wycieczka rowerowa? Spacer po lesie? Poranne bieganie? A może kąpiel w jeziorze? Wszystko to jest tutaj na wyciągnięcie ręki. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu tworzy z Osiedla Willa Kiełpino niepowtarzalną podmiejską enklawę. Do oddalonego o zaledwie ok. 3 km Jeziora Otomińskiego prowadzi oznaczony szlak turystyczny.

CHCĄC UTRZYMAĆ JEDNOLITY CHARAKTER OSIEDLA ORAZ ZAPEWNIĆ KOMFORT FINANSOWY NASZYM KLIENTOM I PRZYSZŁYM SĄSIADOM PRZYJĘLIŚMY ZASADĘ

"NAJPIERW BUDUJEMY - POTEM SPRZEDAJEMY"

© 2014 Osiedle Willa Kiełpino‏