O inwestycji Opis inwestycji Galeria Projekt i architektura Konstrukcja i stan surowy domów Wykończenie willi Instalacje Wykończenie terenu działek Inwestor Wille i Ceny Typy willi Ceny i powierzchnie Plan osiedla Lokalizacja Galeria Kontakt
Umów się na wizytę na Osiedlu lub Zadzwoń do nas 601 630 492 lub 668 034 134
OSIEDLE WILLA KIEŁPINO
Zlokalizowane jest w najlepszej części prestiżowej dzielnicy Gdańska - Kiełpinie Górnym. Enklawa zawiera 16 domów przy projektowaniu kórych przyjęliśmy założenia: nowoczesna i funkcjonalna architektura, wykończenia wysokiej jakości, duże wygodne działki od 1260 do 1900 m2, powierzchnia użytkowa domu prawie 300 m2, dwa stanowiska w garażu, wygodne tarasy, dobrze zagospodarowana przestrzeń wspólna enklawy.
Strona główna    Inwestor
Inwestor

Inwestorem Osiedla Willa Kiełpino są twórcy firmy Coltex - Coltexsieci sprzedaży operatora telefonii komórkowej Plus w Polsce.


W oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie, w którym sprawdziła się metoda budowania wiarygodności biznesowej w oparciu o trwałe i namacalne efekty przy budowie Osiedla Willa Kiełpino przyjęliśmy zasadę "Najpierw budujemy - potem sprzedajemy".

Osiedle Willa Kiełpino jest więc dziełem naszego życia, partnerów biznesowych i przyjaciół, którzy po odniesieniu sukcesu w branży telefonii komórkowej, postanowili stworzyć razem coś wyjątkowego dla osób spełnionych i odnoszących życiowe sukcesy. Sami też zdecydowaliśmy się tu zamieszkać.

© 2014 Osiedle Willa Kiełpino‏